Co je HotelDoma

   Jsme poskytovatelem služeb, které se přibližují a napodobují služby kvalitních hotelů - jen přímo ve Vašem domově, nebo apartmánu. Umíme pro Vaše pohodlí zajistit běžné služby, ale i servis hodný nejvyšší kategorie hotelů. Základem těchto nabízených služeb se stávají především hygiena a čistota vašeho soukromí, péče o prádlo a zařízení, zajištění jednoduchého cateringu a zprostředkování ostatních příjemných služeb tak, jak je známe díky péči o hosty našich a partnerských hotelů.

   A právě díky vlastnímu zázemí kvalitních hotelů a hotelových služeb a současně podpory prémiové společnosti dodávající materiály a služby pro oblast čistých prostor si Vám dovolujeme nabídnout dokonalý servis. Službu, která Vás zbaví starostí tehdy, kdy si po náročném týdnu zasloužíte svůj klid, pohodu a služby jako ve špičkovém hotelu, které si stále můžete dovolit. Náš prověřený personál k Vám také podle Vašich potřeb vyrazí z některého z vybraných hotelů ve Vašem okolí.

Pokud jste v běžné nabídce nenalezli služby, o které máte zrovna zájem, neváhejte se na nás obrátit – nikoho ze svých klientů nenecháme bez zajištění jeho potřeb a přání, ať jsou v podstatě jakákoli. Vše je jen otázkou možností a domluvy – věřte, že není nic, co bychom pro svého klienta nedokázali zajistit.

Vyzkoušejte si nás, rádi Vás přesvědčíme o tom, že nic není nemožné…

Váš zasloužený klid tam, kde se chcete bavit a odpočívat. To je servis HotelDoma.cz

Služby jako v hotelu, pohodlí jako doma

EN CZ
Odebírat novinky