Nabídka

Každý má své vlastní potřeby a přání. Pro ty Vaše jsou tu připraveny naše programy pokrývající vše od potřeby i cenově dostupného klidu a pořádku, až po dokonalý luxus, kdy si můžete přát téměř cokoli. Naši v reálném provozu vyškolení a dobře prověření zaměstnanci se o Vás postarají podle Vaší volby, stačí si již jen vybrat z těchto možností.

Mám zájem o program: 
(pro apartmány v lokalitě Špindlerův mlýn, Harrachov)

Standard – chcete svůj klid, odpočinek a čisto, ale dokážete si část toho, co je třeba, zajistit sami?

Nadstandard – nespokojíte se s málem? Zasloužíte si ve svém volném čase opravdu volno a komfort?

A DE LUXE – nehledáte kompromisy, vlastně nechcete hledat vůbec nic. Nechte to na nás. Diskrétní, profesionální a tak, jak si přejete - Váš osobní servis. 

Jaké služby mimo základní programy si mohu zajistit s HotelDoma.cz? Na tuto otázku Vám odpoví stránka s rozšířenou nabídkou služeb.

 

Díky přístupu k nejmodernějším úklidovým a hygienickým prostředkům a současně zázemí vždy prémiových hotelů v dané oblasti, můžeme nabídnout dokonalý servis, ale hlavně perfektní přístup a diskrétní jistotu pro každého klienta. Ať se již rozhodnete pro standardní servis, nebo program přinášející absolutní luxus, kdy se o Vás postará vyhrazený personál, vždy se ve Vašem prostředí budou pohybovat výhradně důsledně vyzkoušení, kvalitně proškolení a adekvátně vystupující lidé, kteří budou k Vašim službám. 

Vyzkoušejte si nás, můžete se spolehnout…

Když přijedu do svého apartmánu, chci mít vždy čisto a pohodu.

Služby jako v hotelu, pohodlí jako doma

EN CZ
Odebírat novinky